Звернення адміністрації

Вітаємо Вас на офіційному сайті кафедри теоретичної та промислової теплотехніки НТУУ "КПІ"

Варламов

Успішна діяльність людини сьогодні і в майбутньому в значній мірі залежить від комфортних умов енергозабезпечення. Надій на атомну енергетику, яка потребує багато капіталовкладень i може негативно впливати на навколишнє середовище, не дуже багато у зв’язку із затратними технологіями на АЕС. Тому до найважливіших завдань нашого часу відносяться проблеми розробки нових інноваційних систем енерговиробництва та енерговикористання з використанням поновлювальних джерел енергії та маловитратних технологій і енергозбереження.

Цими проблемами опікуються теплоенергетики!

Розробка нових ефективних схем та оптимальних режимів теплопостачання, впровадження енергозберігаючих та безвідходних технологій, нового обладнання та установок, забезпечення комфортних умов праці людей є предметом діяльності випускників спеціальності “Теплоенергетика”, яких готує  Кафедра теоретичної та промислової теплотехніки НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського”.

Кафедра теоретичної та промислової теплотехніки (ТПТ) має сучасну  навчальну та наукову базу, викладачі із студентами проводять активні наукові дослідження з раціонального використання енергоресурсів, розробки новітніх систем опалення на основі теплонасосних установок, сонячних колекторів, високоефективних контактних водневих теплогенераторів, систем кондиціювання повітря, опріснення води, розробки нових апаратів та установок на основі контактного енергообміну, новітніх інноваційних систем і технологій енерго- та тепло забезпечення приватних будинків, промислових цехів, баз відпочинку та спортивно-розважальних центрів. Студенти беруть активну участь у наукових дослідженнях, щорічно представляють понад 100 наукових доповідей та реальних енергоефективних проектів, успішно захищають креативні дипломні проекти та магістерські дисертації,  а старшокурсники та  випускники кафедри ТПТ працевлаштовуються у сучасні та відомі організації, фірми, консорціуми такі, як Роберт Бош, Будерус, Виссман, Вайлент, ОПЕКС Енергосистеми, ИВИК ХОЛДИНГ–ГРУПП, ПАТ «Київенерго»; СВП «Київські теплові мережі», ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»,  ТОВ «ЮТЕМ-ІНЖИНІРИНГ», Науково-дослідні Інститути Національної академії наук України і т.і.

Кафедра ТПТ має тісні Міжнародні договори та контакти із Варшавським Технологічним Університетом та Опольським Політехнічним Університетом ( Польща) – Програми подвійного диплому, Університетом  Ла Лагуна (Іспанія), Чжецзянським університетом науки і технологій (м. Ханчжоу, КНР), Корейським інститутом науки і технологій (м.Сеул) – стипендіальна програма для аспірантів.

Завідувач кафедри теоретичної та
промислової теплотехніки,