Актуальна інформація для вступників на 5-й курс на кафедру ТПТ

ВСТУП НА 5 КУРС

З 12 травня по 05 червня буде проходити реєстрація за ЗНО з англійської мови для вступу в магістратуру. Студенти бакалаврату – випускники 2020 р. повинні передати свої документи до приймальної комісії і завантаживши свої дані через систему КАМПУС, детальна інструкція за посиланням: https://pk.kpi.ua/mag-register-kpi/

Випускники минулих років та сторонні абітурієнти в магістратуру з інших закладів ВО мають надсилати свої документи в ПК для реєстрації за інструкцією: https://pk.kpi.ua/mag-register-other/ .

Додатковий фаховий іспит в магістратуру скасовано у 2020 р. 
 

Програма комплексного фахового випробування для вступу на програму підготовки магістра за спеціальністю 144 Теплоенергетика

Програма Єдиного вступного іспиту з іноземних мов для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) – 2020

 

Загальна інформація

 Кафедра теоретичної та промислової теплотехніки (ТПТ) має сучасну  навчальну та наукову базу, викладачі із студентами проводять активні наукові дослідження з раціонального використання енергоресурсів, розробки новітніх систем опалення на основі теплонасосних установок, сонячних колекторів, високоефективних контактних водневих теплогенераторів, систем кондиціювання повітря, опріснення води, розробки нових апаратів та установок на основі контактного енергообміну, новітніх інноваційних систем і технологій енерго- та тепло забезпечення приватних будинків, промислових цехів, баз відпочинку та спортивно-розважальних центрів. Студенти беруть активну участь у наукових дослідженнях, щорічно представляють понад 100 наукових доповідей та реальних енергоефективних проектів, успішно захищають креативні дипломні проекти та магістерські дисертації,  а старшокурсники та  випускники кафедри ТПТ працевлаштовуються у сучасні та відомі організації, фірми, консорціуми такі, як Роберт Бош, Будерус, Виссман, Вайлент, ОПЕКС Енергосистеми, ИВИК ХОЛДИНГ–ГРУПП, ПАТ «Київенерго»; СВП «Київські теплові мережі», ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»,  ТОВ «ЮТЕМ-ІНЖИНІРИНГ», Науково-дослідні Інститути Національної академії наук України і т.і.

Кафедра ТПТ має тісні Міжнародні договори та контакти із Варшавським Технологічним Університетом та Опольським Політехнічним Університетом ( Польща) – Програми подвійного диплому, Університетом  Ла Лагуна (Іспанія), Чжецзянським університетом науки і технологій (м. Ханчжоу, КНР), Корейським інститутом науки і технологій (м.Сеул)

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ ДО МАГІСТРАТУРИ

Кафедра "Теоретичної та промислової теплотехніки" КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2020 році приймає випускників - бакалаврів у магістратуру за спеціалізацією "Промислова та муніципальна теплоенергетика і енергеозбереження "

 Вступ на навчання за освітнім рівнем «магістр»

 Перелік документів для вступу:

 • паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та копії)
 • диплом бакалавра (оригінал та копії)
 • додаток до диплому бакалавра (оригінал та копії)
 • творчі досягнення, якщо такі наявні (наукові статті за обраною спеціальністю)
 • військовий документ (для хлопців; оригінал та копії)
 • ідентифікаційний код (оригінал та копії)
 • чотири фотографії 3×4

Копії завіряються у відбіркових комісіях факультетів та інститутів за наявності оригіналу. Для подання документів у відбіркових комісіях потрібно залишити копії документів. 

Вступні випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня
(освітньо-кваліфікаційного рівня) вищої освіти проводяться у формі єдиного вступного іспиту з іноземної мови
(крім випадків, передбачених Умовами прийому) та фахових вступних випробувань (за умови успішного проходження додаткового вступного
випробування для осіб, які здобули ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень) вищої освіти за іншою спеціальністю (напрямом підготовки),
складених в рік вступу. 

 

Конкурсний бал (КБ) при вступі для здобуття ступеня магістра розраховується за формулою:

КБ = П1 + П2 + RA,

де П1 – оцінка єдиного вступного іспиту з іноземної мови,
П2 – оцінка фахового вступного випробування (за шкалою від 100 до 200 балів),
RA – чисельний еквівалент оцінки академічного рейтингу вступника.

Академічний рейтинг RA вступника розраховується атестаційною комісією на підставі додатку до відповідного документа про здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та поданих документів щодо творчих досягнень вступника за формулою:

RA = 2RAs + 2RT,

де RAs – академічна складова (від 2 до 5 балів),
RT – складова творчих досягнень (від 0 до 5 балів).

Детальніше в «Положенні про прийом на навчання для здобуття ступеня магістра…» 

Єдиний вступний іспит з іноземної мови

 

 

 

 

Якщо ти вступаєш до магістратури, тобі потрібно буде складати єдиний вступний іспит з іноземної мови у формі ЗНО, а для цього — зареєструватись для проходження ЗНО з 12 травня до 05 червня (до 18.00) та 01 липня скласти англійську, німецьку, іспанську або французьку мови. Цього року єдиний вступний іспит з іноземної мови мають скласти всі вступники до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорького без виключень. Єдиний вступний іспит з іноземної мови або просто ЗНО з іноземної мови для вступу до магістратури буде проводитись за тією ж програмою, що і для вступу на перший курс на базі повної загальної середньої освіти, окрім частин «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух». Вступники до магістратури складатимуть лише частини «Читання» та «Використання мови». Результати минулорічного ЗНО не зараховуються — якщо ти складав минулого року, потрібно обов’язково перескласти.

Випускники КПІ ім. Ігоря Сікорського, які бажають вступити до магістратури та скласти ЄВІ/ЄФВВ, будуть реєструватись виключно через систему «Електронний кампус».
1. Зайдіть до системи «Електронний кампус» , скориставшись вашим логіном та паролем (у разі відсутності логіна та пароля – зверніться до куратора групи).
2. У лівому меню оберіть розділ Вступ-2020 (магістратура).
3. Уважно прочитайте інформацію, потім оберіть вкладинку «Анкета».
4. Перевірте дані, які автоматично підтягнулись для вас у анкеті – прізвище, ім’я та по батькові, дата народження, паспортні дані, номер облікової картки платника податків. У разі розбіжностей (змінено ім’я чи прізвище, змінено паспорт) – внесіть необхідні виправлення та ще раз уважно перевірте.
5. Оберіть спеціальність, за якою ви бажаєте вступити на навчання до магістратури. Це не остаточний вибір, остаточно ви оберете під час подання заяви для участі у конкурсі. Реєстрація для проходження ЄВІ здійснюється один раз для кожного вступника. Результати ЄВІ зараховуються для вступу на будь-яку спеціальність (окрім 081 Право, де також потрібно скласти ЄФВВ)
6. Оберіть іноземну мову (англійська, французька, німецька чи іспанська), яку ви бажаєте складати.
7. Оберіть населений пункт, у якому ви бажаєте складати ЄВІ.
8. Для вступників спеціальності 081 Право – оберіть населений пункт для складання ЄФВВ.
9. Зазначте дійсний номер телефону для зв’язку.
10. Зазначте дійсну адресу електронної пошти для зв’язку.
11. За потреби надайте інформацію про необхідність створення особливих умов (у разі, якщо за медичними показниками ви не можете складати ЄВІ/ЄФВВ та ваша хвороба належить до Переліку захворювань та патологічних станів, які дають право не складати ЗНО (спільний наказ МОН та МОЗ №1027/900 від 29.08.2016 р.) та коди умов (зазначені у медичному висновку за формою 086/3-о/у). Звертаємо вашу увагу, що у разі наявності такого медичного висновку ви будете складати вступний іспит з іноземної мови за тією ж процедурою та за зошитами для тестування, наданими УЦОЯО, але у КПІ ім. Ігоря Сікорського. Наявність хвороби та медичного висновку не звільняє від проходження вступного випробування з іноземної мови.
12. Екзаменаційний листок можна буде одержати особисто після завершення карантину у період до 01 липня у відбірковій комісії вашого факультету/інституту. Якщо ви бажаєте одержати екзаменаційний листок засобами поштового зв’язку (Нова Пошта або Укрпошта), зазначте необхідну інформацію (поштову адресу повністю із вказанням індексу для Укрпошти та населений пункт й номер відділення для Нової Пошти). Відправка здійснюється за кошт одержувача.
13. Відскануйте документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України – книжка (1-2 сторінка) або ID-карта (обидві сторони), у разі відсутності – закордонний паспорт громадянина України (1-2 сторінка), безтермінова посвідка на постійне місце проживання (всі сторінки), збережіть в один документ у форматі .jpeg розміром до 1 мб та завантажте у відповідне поле анкети.
14. Відскануйте облікову картку платника податків, збережіть в документ у форматі .jpeg розміром до 1 мб та завантажте у відповідне поле анкети.
15. Відскануйте фотокартку для документів (біле/світле тло), збережіть в документ у форматі .jpeg розміром до 1 мб та завантажте у відповідне поле анкети.
16. Уважно перевірте внесені дані та завантажені документи.
17. Натисніть «Зберегти». Ваша анкета буде надіслана відповідальному за реєстрацію.
18. Стежте за змінами статусу вашої анкети у розділі Вступ-2020 (Магістратура). У разі виникнення проблем, зв’яжіться з відповідальним по факультету/інституту за телефоном гарячої лінії.

До уваги вступників до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського, які завершили навчання у попередні роки та вже мають диплом бакалавра або вступають після завершення цього року іншого закладу вищої освіти, де відсутня можливість реєстрації для складання ЄВІ/ЄФВВ для реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ вам необхідно виконати кроки за цим посиланням

Загальна інформація про ЄВІ/ЄФВВ

 Для реєстрації на ЄВІ необхідні такі документи:

 • документ, що посвідчує особу;
 • реєстраційний номер облікової картки платника податків вступника (за наявності);
 • дані документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо – кваліфікаційний рівень) або код здобувача освіти в Єдиній державній електронній базі з питань освіти – для осіб, які завершують навчання у рік проведення вступних випробувань, або дані довідки щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома (додаток 3) в рік вступу, виданої за місцем навчання – для осіб, які завершують навчання у рік проведення вступних випробувань та персональні дані яких не вносяться до Єдиної державної електронної бази з питань освіти;
 • фотокартка для документів (чорно-біла або кольорова) розміром 3х4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника.

Більш детально про реєстрацію на ЄВІ/ЄФВВ

Єдиний іспит відбудеться 1 липня 2020 року

Тестові зошити із прикладами завдань з іноземних мов за 2019 та 2018 роки

Звертаємо Вашу увагу на те, що складання ЄВІ є обов’язковим для всіх вступників до магістратури не залежно від бажаної форми навчання (в тому числі, для заочної). Абітурієнти, що не склали ЄВІ не будуть допущені до складання фахових іспитів

Шановні вступники! У зв’язку з пандемією COVID-19 та карантинними заходами у строках можливі зміни. Стежте уважно за оновленнями!

 

Етапи вступної кампанії для здобуття ступеня магістра у 2020 році

 

 Реєстрація для складання ЄВІ/ЄФВВ

 12 травня – 05 червня (до 18-00)

Іноземна мова у форматі ЗНО (ЄВІ)

01 липня

 Початок реєстрації електронних кабінетів

 01 серпня

 Терміни прийому заяв та документів для осіб, які вступають на основі результатів ЄВІ/ЄФВВ

 05 серпня – 22 серпня

 Терміни прийому заяв та документів для осіб, які вступають на основі вступних іспитів
 (тільки для осіб, які, згідно Умов прийому, мають право вступати на основі вступних іспитів)

 17 – 25 червня

Фахові вступні випробування

 05 – 26 липня

Надання рекомендації для зарахування за державним замовленням

 не пізніше 01 вересня

 Закінчення строку виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення

 не пізніше 18 години 06 вересня

 Закінчення строку виконання вимог до зарахування вступниками, які приймають участь у конкурсному відборі, на місця, що фінансуються за кошти фізичних та юридичних осіб

 не пізніше 13 години 15 вересня

 Терміни зарахування вступників

 за державним замовленням

 до 12 години 11 вересня

 за кошти фізичних та юридичних осіб

 не пізніше 18 вересня

Шановні вступники! У зв’язку з пандемією COVID-19 та карантинними заходами у строках можливі зміни. Стежте уважно за оновленнями!

Увага: можливі зміни

На усі запитання ви знайдете відповіді тут:

Вступ на 5 курс

Гаряча лінія ПК ТЕФ – +380931944716

 

 

                                                                              НТУУ КПІ      ТЕФ      Розклад       Бібліотека      Електронний Кампус      Вебкамери       Радіо КПІ       Студмістечко