ПЕРШЕ ВИЇЗНЕ засідання кафедри ТПТ у 2015 році

11.06.15 р. відбулося (вперше в цьому році!) виїзне розширене засідання кафедри ТПТ.

Засідання кафедри проходило на базі відпочинку "Політехніка", яка розташована в селищі Глібівка, прямо на березі Київського моря в оточенні вічнозелених сосен.
Чисте повітря та оновлені будівлі корпусів створили відмінну атмосферу для відпочинку та додали наснаги професорсько-викладацькому складу кафедри.

Активний відпочинок всього складу кафедри ТПТ допоміг підвести підсумки, узагальнити висновки, відокремити основні події та закінчити 2014-2015 навчальний рік. До зустрічі у 2015-2016 навчальному році.

Побажання: наснаги, терпіння та здоров'я всім.