Візит групи викладачів кафедри ТПТ під керівництвом проф. Безродного М.К. до Чжецзянського університету науки і технологій в м. Ханчжоу (Китай)

З 16 по 29 жовтня 2015 р. відбулася поїздка групи викладачів у складі проф. Безродного М.К., доц. Барабаша П.О., ст. викл. Трокоза Я.Є. і ас. Кутри Д.С. до Чжецзянського університету науки і технологій (Zhejiang University of Science and Technology - ZUST) в м. Ханчжоу. Університет було засновано в 1980 р. взаємними зусиллями Німеччини і Китаю з використанням німецького досвіду і ресурсної бази Китаю.

Поїздка відбулася в рамках зацікавленості китайської сторони щодо встановлення наукових контактів з метою подальших спільних досліджень і практичних розробок, які можуть представляти взаємний інтерес. Було представлено до розгляду ряд проблем в галузі систем охолодження і утилізації скидної теплоти промислових транспортних установок.

Зустріч групи в вестибюлі навчального корпусу університету

З нашої сторони була зроблена презентація наукових робіт кафедри, а також доповідь за результатами багаторічних наукових робіт, що виконувались під керівництвом проф. Безродного М.К. в напрямку низько- потенційної енергетики і які отримали міжнародне визнання.

В ході перебування в університеті були проведені і інші заходи. Зокрема, були організовані зустрічі з магістрантами і аспірантами, які проявили зацікавленість в питаннях загальної постановки наукових досліджень, роботи з літературними джерелами, методики навчання, планування часу і т.п.

Під час доповіді