УВАГА ВСІМ АБІТУРІЄНТАМ!

Шановні старшокласники та батьки!!!

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» запрошує всіх на  «День відкритих дверей» 20 грудня 2015 року з 10.00 до 15.00.
Місце проведення – Центр культури та мистецтв НТУУ «КПІ» (проспект Перемоги, 37), факультети / інститути НТУУ «КПІ».

В програмі заходу:

з 10.00 – реєстрація учасників (у ЦКМ). Попередньо необхідно пройти реєстрацію за посиланням  http://kpi.ua/node/11640 ;
11.00 – 12.00 – загальні збори у залі ЦКМ (інформація щодо Правил прийому до НТУУ «КПІ» у 2016 році);
12.00 – 13.00  –  інформація про навчальні підрозділи біля стендів на першому поверсі ЦКМ від викладачів та студентів;
13.00 – 15.00 – «Дні відкритих дверей» факультетів/інститутів.

Кафедра теоретичної та промислової теплотехніки запрошує абітурієнтів та батьків відвідати комп’ютерні класи та навчальні лабораторії кафедри, де студенти мають змогу проводити заняття по моделюванню енергетичних процесів з таких дисциплін як «Теплотехнологічні процеси та установки», «Джерела теплопостачання», «Методи оптимізації теплоенергетичних процесів», «САПР енергетичних об’єктів та систем» та закріплювати отримані теоретичні знання з таких базових дисциплін як «Тепломасообмін» і «Технічна термодинаміка».

Приходьте та запрошуйте друзів!