Привітання завідуючого кафедрою ТПТ Геннадія Борисовича з ювілеєм!

Шановний Геннадію Борисовичу!

Від науково-педагогічного колективу, співробітників  і студентів  кафедри теоретичної і промислової теплотехніки прийміть найщиріші вітання у зв'язку з Вашим 60-річним ювілеєм.
Доля дарувала Вам активне, багате вагомими здобутками і цікаве життя. Присвятивши  життя вихованню студентської молоді і пройшовши професійний шлях від асистента до професора, своїм умінням працювати з людьми, аналізувати і оцінювати їхню роботу та здатність щедро дарувати багатство своєї душі Ви заслужили великий авторитет і глибоку довіру колег і студентів.
Свій знаменний день Ви зустрічаєте у розквіті сил і таланту, повним життєвої енергії і творчих задумів, являючи собою приклад професіоналізму і вірності обов'язку.

Дивлячись на Вас, шановний Геннадію Борисовичу, розуміємо, що для людини активної життєвої позиції 60-річчя черговий рубіж для реалізації нових проектів і планів, ще більш масштабних, ніж раніше.
Сердечно бажаємо Вам міцного здоров'я, наснаги, духовного і матеріального благополуччя, невичерпної життєвої енергії,  нових здобутків та невпинного руху вперед. Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив!

З повагою,
Кафедра теоретичної і промислової теплотехніки ТЕФ