Підведення підсумків XV Всеукраїнського конкурсу «Молодь – енергетиці України – 2015»

13 квітня 2016 року в Залі Вченої Ради НТУУ «КПІ» було підведено підсумки та нагороджено переможців XV Всеукраїнського конкурсу  «МОЛОДЬ – ЕНЕРГЕТИЦІ УКРАЇНИ – 2015»

Учасників заходу привітали:

Поташник С. – Герой України, заслужений енергетик України та СНД, Голова правління Всеукраїнської Ради ветеранів праці енергетики України (ГО ВРВПЕ);
Томаш З. – к.т.н., заступник голови правління РСЕУ, заслужений енергетик України та СНД;
Дудка Г. – працівник апарату Міністра енергетики та вугільної промисловості України;
Громко Я. – заступник генерального директора ПАТ «Центренерго»;
Письменний Є. – д.т.н., проф., декан ТЕФ  НТУУ «КПІ»;
Безродний М. – д.т.н., проф., заст. зав. кафедри ТПТ ТЕФ  НТУУ «КПІ»;
Кєсова Л. – д.т.н., професор НТУУ «КПІ», академік УАН, заслужений енергетик СНД;
Потєхіна Т.–  ГО «Рада ветеранів праці енергетики» ветерани (ПАТ « Київенерго»);
Вощинський К. – ПАТ «Укргідроенерго»;
Кривоблоцький Г. – Дніпровська ЕС НЕК «Укренерго».

Загалом до участі в конкурсі було близько  100 конкурсних робіт, авторами яких були представники енергетичних підприємств і енергокомпаній, інститутів та науково-дослідних організацій електроенергетичної галузі, Національної академії наук України, вищих навчальних закладів України (віком до 35 років).

Конкурсанти представляли свої роботи в 9-ти  номінаціях: паливно-енергетичні ресурси, теплова енергетика, атомна енергетика, нетрадиційні та відновлювальні джерела енергії, електроенергетика, екологія в енергетиці, енергозбереження та енергоменеджмент, енергобезпека, економіка енергетики.

Серед переможців конкурсу студенти кафедри ТПТ посіли:

Перші місця:

 - Башкір Іванна Сергіївна – номінація «Екологія в енергетиці» назва роботи: «Загальні екологічні проблеми, зумовлені виробничою діяльністю підприємств ПЕК та шляхи їх розв'язання»;
 - Гальченко Ірина Вікторівна, Затірка Наталія Олександрівна та  Шевченко Олексій Миколайович одразу дві роботи у номінаціях «Енергозбереження та енергоменеджмент» («Моделювання теплообмінних процесів в кожухотрубному теплообміннику за допомогою програмного забезпечення Solid Wоrks») та «Теплова енергетика» (робота «Температурно-теплові та енергетичні показники при газополуменевому  обпаленні алюмінієвих електродізерів»);
 - Навозенко Анна Петрівна – номінація «Теплова енергетика» за роботу під назвою «Застосування сучасних теплообмінних поверхонь на основі наноречовин при опрісненні морскої води».

Дипломи другого ступеня отримали:

 - Перевьорткіна Інна Янівна за роботу в номінації «Енергозбереження та енергоменеджмент» під назвою «Енергозберігаючі заходи в опалювальних водогрійних котельнях»;
 - Христюк Ігор Миколайович – номінація «Теплова енергетика» за роботу під назвою «Моделювання руху продуктів згорання моделі 300-тонної мартенівської печі в середовищі Solidworks»;
 - Фетісенко Олександр Сергійович  в номінації «Теплова енергетика», робота «Теплозабезпечення будівлі за допомогою теплогенератора контактного типу МВК-0.5».

Третє місце:

 - Башкір Іванна Сергіївна – номінація «Теплова енергетика»  назва роботи:  «Системи охолодження оборотної води конденсаторів турбін».

Після нагородження переможців, всі присутні насолодились чудовим концертом учасників художньої самодіяльності під керівництвом

директора ЦКМ Галушки М.М та Олені Олегівні.

Ми пишаємось Вами, наші переможці!!!

  

 

 
   

                                                                              НТУУ КПІ      ТЕФ      Розклад       Бібліотека      Електронний Кампус      Вебкамери       Радіо КПІ       Студмістечко