Привітання першокурсникам ТЕФ

Шановні першокурсники!

Ми радо вітаємо Вас у родині Національного технічного університету України "Київський політехнічний  інститут". Позаду дитинство з його радощами та маленькими неприємностями. Попереду доросле самостійне життя, нелегкий шлях до здобуття професії. Вас чекає чимало випробувань та  ми переконані, що ваші студентські роки вповні вберуть у себе яскраві події, значні успіхи й вагомі перемоги.

Будьте цілеспрямованими й активними, зберігайте жагу до знань і крокуйте упевненою ходою до всіляких перемог та досягнень! І найголовніше — незважаючи на жодні обставини — завжди залишайтеся собою і бережіть віру у свою країну!