Шановні студенти! Конкурс! Твори і перемагай!

МАЙБУТНЄ СТВОРЮЄТЬСЯ СЬОГОДНІ! СТВОРИ СВОЄ ЗАВТРА!

ДЛЯ АКТИВНИХ І КРЕАТИВНИХ!

ТВОРИ І ПЕРЕМАГАЙ!

Шановні студенти!

Ви всі, мабуть, помітили, як останнім часом змінилось обличчя нашої кафедри! З’явився новий комп’ютерний клас, стали комфортнішими  аудиторії, оновилися стенди. Ці зміни продовжуватимуться і попереду ще багато клопіткої і важливої роботи. І саме зараз, настав час вам також зробити свій внесок і приєднатися до формування позитивного іміджу нашої кафедри.

З цією метою адміністрація кафедри запрошує вас взяти участь у  творчому "Я студент ТПТ, і я цим пишаюсь".

Предмет конкурсу

1. Конкурс емблеми-логотипу кафедри.

2. Конкурс  банеру кафедри.

Умови конкурсів

До участі в конкурсі запрошуються студенти всіх курсів і форм навчання кафедри ТПТ.

Учасникам конкурсу  потрібно в термін до 15 квітня 2017 року (включно) надіслати свої роботи з поміткою «Конкурс логотипів» або «Конкурс банерів» на електронну адресу daschenko.op@gmail.com.

Кількість робіт необмежена.

Роботи повинні супроводжуватися підписом із зазначенням прізвища, імені, курсу і групи.

Вимоги до виконання емблеми

- Простота  для миттєвого сприйняття емблеми, можливість  зменшення і збільшення емблеми;

- Адекватність і асоціативність: емблема  повинна відповідати діяльності кафедри,  включати  відповідну символіку,  викликати позитивні асоціації;

- Емблема може бути  круглої форми, гармоніювати з емблемою  університету та містити абревіатури «КПІ» і «ТПТ»;

- Графічне зображення повинно добре сприйматись як у кольоровому так і у чорно-білому виконанні.

Вимоги до виконання банера

- Висока якість (з можливістю подальшого друку розміром 3х5 м);

- Відповідати напрямку діяльності кафедри та містити символіку кафедри;

Представлені на конкурсі роботи можуть бути виконані в будь-якому графічному редакторі.

Всі роботи повинні  бути авторськими.

За результатами конкурсу 5 переможців першої номінації і 3 переможці другої  отримають дипломи і нагороди від адміністрації кафедри.

Крім того ви зможете отримати задоволення від реалізації вашого творчого потенціалу  і вписати своє ім’я  в історію кафедри.