6 червня 2017 року НТУУ "КПІ імені Ігоря Сікорського" відвідали студенти інженерного факультету Університету міста Гронінген (Нідерланди).

6 червня 2017 року Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського відвідали студенти інженерного факультету  Університету міста Гронінген (Нідерланди).

Студентів зустрічали завідувач кафедри теоретичної і промислової теплотехніки Варламов Г.Б., заступник завідувача з міжнародної діяльності Романова К.О., відповідальна за навчально-виховну роботу Дащенко О.П.

У ході візиту студенти ознайомились з історичним головним корпусом університету, відвідали Державний політехнічний музей та студенський клуб "Бєлка", де подивились презентації останніх наукових проектів студентів кафедри ТПТ Горбунова Андрія і Гелетухи Софії: «Reconstruction of the industrial boiler house of the textile factory «T-Style» in Rivne» та "Intensive process of coal combustion using vortex  in boilers".

Перед студентами також виступили проф. Варламов Г.Б. з доповіддю про розробки науково-навчального центу "ЕКОТЕЗ", а саме: ''High-performance  microflame  technology", "Сooling system mobile data center", "Hybrid fuel systems", "Energy-efficient heat pump systems in a heat supply and студентського самоврядування університетів різних країн. industrial technologies" і "High-efficiency and ecologically clean power options of the pin energy exchange" та голова міжнародного офісу студентської ради університету Денис, який ознайомив гостей з міжнародною діяльністю КПІ на рівні органів студентського самоврядування університетів різних країн.

Університет міста Гронінген

КПІ ім. Ігоря Сікорського

Рік заснування

Кількість викладачів