Візит представників Інституту енергетичних досліджень Академії наук провінції Шаньдун!

На початку серпня завідувач кафедри проф. Г.Б. Варламов приймав делегацію компанії «Shandong Tianli Energy Corporate Limited» - інноваційного майданчика Інституту енергетичних досліджень Академії наук провінції Шаньдун (Shandong Academy of Sciences, м. Цзінань, КНР).Метою прийому стало обговорення проведення спільних наукових робіт з впровадження розробок у дослідженні процесів тепломассообміну та створенні пальникових систем енергетичних установок на основі мікрофакельної технології газоспалювання, здійснених науковцями КПІ ім. Ігоря Сікорського, у  виробництво продукції, яка розробляється китайською компанією.

В ході візиту, який тривав з 1 по 8 липня гості не лише познайомилися з багатою історією університету, а й відвідали об'єкти на яких встановлені і працюють винаходи київських політехніків.