Врученя диплому і відзнаки Почесного доктора КПІ ім. Ігоря Сікорського Президентові Конференції ректорів академічних шкіл Республіки Польща, ректору Варшавської політехніки Яну Шмідту

4 вересня в Залі засідань Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася урочиста церемонія вручення диплому «Почесний доктор Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», мантії та пам’ятного знаку відомому польському науковцеві, ректору Варшавської політехніки Яну Шмідту.

На урочистому засіданні Вченої ради університету були присутні не лише її члени, але й дослідники, які беруть участь у спільних з польськими вишами проектах. Щороку таких проектів більшає. Ректор Варшавської політехніки Ян Шмідт постійно сприяє цьому. Зважаючи на те, що Ян Шмідт не лише очолює Варшавську політехніку, але є й президентом Конференції ректорів академічних шкіл Республіки Польща, його вплив на процеси зближення університетів обох країн є дуже вагомим.

Після закінчення церемонії професор Шмідт прочитав присутнім номінаційну лекцію, присвячену реформуванню системи науки та вищої освіти Польщі. З огляду на активну співпрацю українських і польських вишів та спільну роботу в цілій низці європейських проектів, його міркування з цього приводу були не лише цікавими, але й актуальними також для України і, зокрема, для КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Детальніше та відео церемонії вручення дивіться на сайті університету.