Офіційне закриття навчального року у Варшавській політехніці

На запрошення ректора Варшавської політехніки проф. Яна Шмідта зав. кафедри ТПТ проф.Варламов Г.Б. відвідав з 8 по 10 червня Варшаву, де узяв участь у урочистому засіданні Сенату Варшавської політехніки з нагоди закінчення 2016-2017 навчального року  і підведення підсумків навчання студентів та аспірантів університету.

Загальний вигляд Варшавської політехніки (м. Варшава, Польща)

Урочистості відбулися у головному корпусі університету, який був побудований у 1902році.

Загальний вигляд внутрішньої частини головного корпусу Варшавської політехніки

У залу урочистих подій  Сенату Варшавської політехніки були запрошені  професори, викладачі, студенти, аспіранти та молоді вчені університету для отримання відповідних нагород за підсумками навчального року. Також були запрошені ректори та проректори інших технічних університетів Польщі, керівники та представники потужних польських та закордонних корпорацій, фірм та компаній добре відомих у Польщі та за її межами.

Урочистості почалися із ходи деканів, проректорів та ректора до зали та офіційної промови ректора Яна Шмідта, який оголосив основні здобутки колективу у навчальній , науковій, виховній та інноваційній діяльності університету.

За трибуною-ректор Варшавської політехніки проф.Ян Шмідт, на сцені у президії –декани факультетів та проректори університету.

На екрані висвітлено призвища   почесних гостей заходу. Ректор вручив почесні відзнаки найкращим професорам, викладачам, студентам та аспірантам.

Нагороди у вигляді фінансових грантів на 20 000 злотих ($ 5 000) також були вручені від світових фірм таких як  SIMENS, Bosch та інших за кращі наукові розробки.

Під час візиту до Варшавської політехніки проф. Варламов Г.Б. відвідав Факультет будівництва, гідротехніки та охорони довкілля, на якому відбулися зустрічі з керівництвом факультету проф.. Кшиштофом Войдігою та заст. декана  з різних напрямів роботи.

Проф. Варламову Г.Б. було продемонстровано обладнання та оснащення основних лабораторій факультету.

На закінчення візиту проф. Варламов Г.Б. виступив перед студентами-магістантами із лекцією
Nowy ekologiczny-energetyczny  paradygmat  (Нова енерго-екологічна парадигма), яку прочитав польською мовою.