Візит в Брест

На запрошення Комітету по сільському господарству та продовольству Брестського виконавчого комітету Республіки Беларусь  зав. кафедрою д.т.н., проф. Варламов Г.Б. з 08 по 10 червня 2017р. прийняв участь у семінарі-нараді з питань енергозбереження, впровадження високоефективних маловідходних та безвідходних технологій    при виробництві сільско-господарської продукції а також шляхів реалізації енергозберігаючих заходів (м. Брест, Республіка Беларусь).

Під час візиту до м. Брест проф. Варламов Г.Б. провів презентацію наукових розробок  та вже реалізованих в Україні проектів з енергозбереження,продемонстрував фото та відеоматеріали з реалізованих проектів, відвідав  підприємства енергетичного профілю, на яких виробляються пальникові системи для енергетичних установок (сушарок зерна) для підприємств сільського господарства. Головним серед  вищезгаданих підприємств є  ВАТ «Брестсільмаш».  Під час відвідання підприємства проф.. Варламова ознайомили з виробничою базою та обладнанням цехів, були обговорені питання співпраці у впровадженні новітніх технологій та узгоджені технічні умови виробництва пальникових систем на основі мікрофакельної технології газоспалювання  КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Під час візиту 09  червня 2017 р. було підписано Меморандум про співробітництво і спільну діяльність між                Брестським обласним  Виконавчим Комітетом по сільському  господарству та продовольству (м. Брест, Республіка Білорусь) в особі заступника Голови Комітету Дорошенка Олександра Вiталiйовича та Науково-навчальним центром «Екотехнології та технології енергозбереження» Національного технічного університету України “Київський Політехнічний Інститут імені Ігоря Сікорського” .