День відкритих дверей теплоенергетичного факультету

24 лютого відбувся День відкритих дверей теплоенергетичного факультету. Майбутні абітурієнти дізналися про напрями підготовки, більш детально познайомилися з спеціальністю 144 Теплоенергетика спеціалізацією Промислова і муніципальна теплоенергетика і енергозбереження, що представлена на кафедрі ТПТ,  оглянули аудиторії та лабораторії, дізналися умови вступу та навчання на нашій кафедрі, а також мали змогу поспілкуватися з викладачами та нинішніми студентами.

Ми щиро сподіваємось, що отримана інформація була цікавою та корисною як для абітурієнтів, так і для їхніх батьків.