Завідувач кафедри проф. Варламов Г.Б. відвідав КНР

У період з  13 по 26 березня завідувач кафедри проф. Варламов Г.Б. відвідав КНР на запрошення Інституту енергетики Академії наук Провінції Шаньдун (м. Цзинянь).

Під час візиту відбулися перемовини з різними освітянськими та промисловими підприємствами стосовно підготовки магістрів та PhD-докторантів у КПІ вцілому,  на теплоенергетичному факультеті та безпосередньо на кафедрі теоретичної і промислової теплотехніки та проведення спільних наукових розробок у енергетичній сфері.

За період поїздки у містах Цзинянь, Цзибо та Циньдао ( Провінція Шаньдун ) вдалося побувати у інститутах,  на важливих та сучасних теплоенергетичних об`єктах, підприємствах та у організаціях енергетичного спрямування.

За підсумками поїздки вдалося узгодити основні умови навчання у КПІ ім. Ігоря Сікорського, які заплановано детально обговорити та підписати під час візити Китайської делегації у червні 2018р.

Деталізацію наукового співробітництва заплановано провести під час цього візиту