День першокурсника 2018

Традиційне свято «День першокурсника» в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», яке відбулося 31 серпня, пройшло особливо урочисто: 2018 рік – це рік, коли університет відзначає своє стодвадцятиліття. Ми раді привітати з початком студентського життя студентів групи ТП-81.

Шановні першокурсники!
Сердечно вітаємо вас з Днем знань та початком нового навчального року!
Для вас настав новий життєвий етап, повний цікавих зустрічей і дивовижних відкриттів.
Це урочистий і дуже хвилюючий день для всіх викладачів та студентів.
Давня мудрість "Вік живи - вік учись" сьогодні актуальна, як ніколи, освіта стає основою для успішної кар'єри і благополучного життя. Стрімко зростаючий рівень технологій, розвиток наукомістких галузей, інноваційні підходи - все це вимагає безперервного навчання і постійного вдосконалення професійних навичок.
Від усього серця бажаємо вам захоплюючої подорожі у світ знань, викладачам - оптимізму та здоров'я, а батькам - мудрості та терпіння. Нехай цей навчальний рік стане для всіх вас відправною точкою до підкорення нових вершин! З Днем знань!