Закордонне відрядження завідувача кафедри у КНР

Завідувач кафедри, д.т.н., професор Варламов Геннадій Борисович з 7 по 30 вересня 2018 року відвідав Інститут енергетики Академії наук Провінції Шаньдун Китайської Народної Республіки з метою розвитку співробітництва з підготовки аспірантів у енергетичній сфері.  Геннадієм Борисовичем було проведено   ознайомлення   з Технологічним  університетом Цилу, встановлені контакти з керівництвом Технологічного університету Цилу, проведено перемовини з

перспективних напрямів співробітництва з підготовки магістрів та аспірантів на базі КПІ. Для студентів  Варламов Г.Б, прочитав лекцію на тему «Нова  енерго-екологічна парадигма розвитку енергетики».

Геннадя Борисовича Варламова нагороджено Почесним званням «Видатний закордонний спеціаліст». Також завідувач кафедри прийняв участь на запрошення Керівництва провінції Шаньдун у урочистостях, присвячених 69-ій річниці заснування Китайської Народної Республіки та проведено коротку дружню зустріч з Главою Керівництва провінції Шаньдун.

На базі Навчально-наукового  центру «ЕКОТЕЗ» НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського»  спільно із Інститутом енергетики Академії наук провінції Шаньдун створено спільну Китайсько-Українську науково-дослідну лабораторію «Сучасні технології підвищення енерго-екологічної ефективності енерговиробництва» та  прийнято участь  у конкурсі спільних українсько – китайських науково-дослідних проектів для реалізації у 2019 – 2020 рр. поданням спільного Проекту «Розробка методології контактного енергообміну зі створенням економайзера котла  на біомасі». Китайською стороною під час перемовин на усіх рівнях підкреслено доцільність проведення співробітництва на довготерміновій основі в освітній та наукових сферах за різноманітними програмами та планами на основі підписання двосторонніх угод.