Професор кафедри ТПТ Безродний М.К. в листопаді - грудні 2018 року перебував в Євразійському Національному університеті, м. Астана, Казахстан

Кафедра теоретичної і промислової теплотехніки КПІ ім. Ігоря Сікорського має міжнародні зв’язки і, зокрема, з кафедрою теплоенергетики Євразійського Національного університету в Казахстані (м. Астана), з якою має договір про співпрацю в галузі підготовки магістрів зі спеціальності «Теплоенергетика».

В рамках підготовки до виконання спільного проекту підготовки магістрів та отримання подвійного диплому з указаної спеціальності професор кафедри ТПТ Безродний М.К. в листопаді - грудні 2018 року перебував в Євразійському Національному університеті. В період візиту були проведені зустрічі з колективом кафедри теплоенергетики ЕНУ, з’ясовані можливості проведення спільних наукових робіт, обговорені методичні питання програми спільної підготовки магістрантів.

В ході візиту були проведені також лекції для магістрантів першого курсу навчання, на яких слухачі були ознайомлені з напрямками наукової роботи кафедри ТПТ, а також з тематикою магістерських робіт при реалізації можливого подальшого навчання в рамках міжнародного проекту підготовки за подвійним дипломом.

На лекціях з магістрантами: