16 Лютого 2019 року Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" імені Ігоря Сікорського, проводив день "Відкритих дверей".

Щорічно, напередодні вступних іспитів, Виші України проводять "Дні відкритих дверей" з метою мотивації, профорієнтації і залучення випускників шкіл, майбутніх абітурієнтів, для вступу до вузів на спеціальності, затребувані нашим народним господарством, промисловістю і наукою, які є престижними для творчого і професійного зростання талановитої молоді.

На урочистий захід, який почався в історичному 6 корпусі, прибули численні учні середніх шкіл України, разом зі своїми батьками.  Їх метою було ознайомлення з факультетами інституту та вибору майбутньої спеціальності.

На зустрічі з гостями були присутніми представники кафедри ТПТ.  Відповідальні від факультетів забезпечили проведення екскурсій по кафедрах факультетів, де майбутні студенти могли зробити усвідомлений вибір майбутньої спеціальності.

Теплоенергетичний факультет є одним із старійших факультетів Київського політехнічного інституту, що виховав декілька поколінь теплоэнергетиков.

Факультет пишається своїми науковими і творчими школами, чудовим професорсько-викладацьким коллективом.

Теплоенергетичний факультет являє собою великий навчально-науковий комплекс, який має п’ять кафедр та розгалужену систему науково-дослідних підрозділів. Більш ніж за 85 років свого існування ТЕФ НТУУ “КПІ” став одним із найпопулярніших навчально-наукових підрозділів технічних навчальних закладів України.