Методичний семінар кафедри "Проект Горизонт 2020"

3 червня 2015 року о 15-00 на Методичному семінарі кафедри ТПТ була представлена доповідь на тему «Проект Горизонт 2020».

Доповідачем виступала відповідальна за міжнародну діяльність на кафедрі – асистент Приймак Катерина Олександрівна.

Доповідач розповіла про сам проект «Горизонт 2020», його переваги та можливості як для наукових співробітників так і для студентів, враховуючи особливості при подачі проектів та корисні посилання.

Детальна доповідь викладена на сайті Теплоенергетичного факультету в розділі Наука – Горизонт 2020.

На кафедрі було прийнято рішення призначити відповідальну за «Проект Горизонт 2020» від кафедри ТПТ – ст.викладача Назарову Ірину Олександрівну.