Увага Абітурієнтам! Нові Правила прийому до університету

Увага Абітурієнтам!

 
На засіданні Вченої Ради КПІ ім. Ігоря Сікорського прийнято нові Правила прийому до університету.
 
Просимо абітурієнтів звернути увагу на нові Правила прийому та прааналізувати зміни у порівняння з правилами прийому минулого року!
 
З Правилами Ви можете ознайомитись за посиланням http://kpi.ua/rule.
 
 
Адміністрація кафедри ТПТ

У травні 2017 року зав. Кафедрою ТПТ д.т.н., проф.. Варламов Г.Б. у складі делегації КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідав КНР.

КНР   м. Цзінань– столиця провінції Шандунь,  травень 2017

Зустріч декана  Теплоенергетичного факультету Є.М. Письменного, зав. кафедрою АПЕПС  Коваля О.В. та зав.кафдрою ТПТ Варламов а Г.Б. з Сю Мин (у центрі) - Директором Інституту Енергетики Академії наук провінції Шандунь та співробітниками інституту  Гао Лин(крайня зліва) та Генг Вен-гуангом

Подробнее...

Візит в Брест

    На запрошення Комітету по сільському господарству та продовольству Брестського виконавчого комітету Республіки Беларусь  зав. кафедрою д.т.н., проф. Варламов Г.Б. з 08 по 10 червня 2017р. прийняв участь у семінарі-нараді з питань енергозбереження, впровадження високоефективних маловідходних та безвідходних технологій    при виробництві сільско-господарської продукції а також шляхів реалізації енергозберігаючих заходів (м. Брест, Республіка Беларусь).

 

       Під час візиту до м. Брест проф. Варламов Г.Б. провів презентацію наукових розробок  та вже реалізованих в Україні проектів з енергозбереження,продемонстрував фото та відеоматеріали з реалізованих проектів, відвідав  підприємства енергетичного профілю, на яких виробляються пальникові системи для енергетичних установок (сушарок зерна) для підприємств сільського господарства. Головним серед  вищезгаданих підприємств є  ВАТ «Брестсільмаш».  Під час відвідання підприємства проф.. Варламова ознайомили з виробничою базою та обладнанням цехів, були обговорені питання співпраці у впровадженні новітніх технологій та узгоджені технічні умови виробництва пальникових систем на основі мікрофакельної технології газоспалювання  КПІ ім. Ігоря Сікорського.

   Під час візиту 09  червня 2017 р. було підписано Меморандум про співробітництво і спільну діяльність між                Брестським обласним  Виконавчим Комітетом по сільському  господарству та продовольству (м. Брест, Республіка Білорусь) в особі заступника Голови Комітету Дорошенка Олександра Вiталiйовича та Науково-навчальним центром «Екотехнології та технології енергозбереження» Національного технічного університету України “Київський Політехнічний Інститут імені Ігоря Сікорського” . 

Офіційне закриття навчального року у Варшавській політехніці

Офіційне закриття навчального року у Варшавській політехніці

 

На запрошення ректора Варшавської політехніки проф. Яна Шмідта зав. кафедри ТПТ проф.Варламов Г.Б. відвідав з 8 по 10 червня Варшаву, де узяв участь у урочистому засіданні Сенату Варшавської політехніки з нагоди закінчення 2016-2017 навчального року  і підведення підсумків навчання студентів та аспірантів університету.

 

 

 

 

 

 

Подробнее...

Важлива подія – захист дипломних проектів випускників-спеціалістів кафедри ТПТ!

22 грудня 2017 року на кафедрі теоретичної і промислової теплотехніки ТЕФ відбувся  захист дипломних проектів спеціалістів останнього випуску. 

Захист  пройшов успішно.

Студенти Грибок П.О., Гриценко І.П. і Кравець М.І. здобули освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста за спеціальністю "Теплоенергетика"  та отримали професійну кваліфікацію "Інженер-енергетик".

 Середній бал захисту - 4,00. Всі дипломні проекти є реальними, що підтверджено технічними завданнями та актами впровадження результатів.

ВСТУПНА КОМПАНІЯ до ВНЗ України 2018р

16 грудня 2017 року майбутні абітурієнти завітали на кафедру ТПТ в рамках загальноуніверситетського Дня відкритих дверей, щоб дізнатися про напрями підготовки фахівців теплоенергетичної галузі, ознайомитися з особливостями вступної кампанії 2018 року, а також поспілкуватися з викладачами та нинішніми студентами кафедри.

Ми щиро сподіваємось, що отримана інформація була цікавою та корисною як для абітурієнтів, так і для їхніх батьків. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Краща академічна група 2016/2017 навчального року

 

Вітаємо групу ТП-41, яка  посіла перше місце за результатами конкурсу "Краща академічна група 2016/2017 навчального року".
Переможці отримали можливість відвідати Національний  дендрологічний парк "Софіївка".

Про те як кращі студенти кафедри насолоджувались мальовничими краєвидами, унікальним ландшафтом і свіжим повітрям найвідомішого парку України дивіться у фотозвіті.

 

 

 

 

Подробнее...

Привітання першокурсникам кафедри ТП-71 2017 року навчання


Шановні першокурсники групи ТП-71!

Ми радо вітаємо Вас у родині кафедри теоретичної і промислової теплотехніки.
Зичемо Вам натхнення, цікавих та нових вражень і успіхів у житті.

Пам`ятайте, Ви самі будуєте Ваше життя.
Ким Ви станете у майбутньому  вже зараз залежить лише від Вас.

    

 

 

 

Подробнее...

Візит представників Інституту енергетичних досліджень Академії наук провінції Шаньдун

Візит представників Інституту енергетичних досліджень Академії наук провінції Шаньдун!


На початку серпня завідувач кафедри проф. Г.Б. Варламов приймав делегацію компанії «Shandong Tianli Energy Corporate Limited» - інноваційного майданчика Інституту енергетичних досліджень Академії наук провінції Шаньдун (Shandong Academy of Sciences, м. Цзінань, КНР).Метою прийому стало обговорення проведення спільних наукових робіт з впровадження розробок у дослідженні процесів тепломассообміну та створенні пальникових систем енергетичних установок на основі мікрофакельної технології газоспалювання, здійснених науковцями КПІ ім. Ігоря Сікорського, у  виробництво продукції, яка розробляється китайською компанією.

В ході візиту, який тривав з 1 по 8 липня гості не лише познайомилися з багатою історією університету, а й відвідали об'єкти на яких встановлені і працюють винаходи київських політехніків.

 

 

 

 

Подробнее...

ВСТУПНА КОМПАНІЯ до ВНЗ України 2018р

16 грудня 2017 року майбутні абітурієнти завітали на кафедру ТПТ в рамках загальноуніверситетського Дня відкритих дверей, щоб дізнатися про напрями підготовки фахівців теплоенергетичної галузі, ознайомитися з особливостями вступної кампанії 2018 року, а також поспілкуватися з викладачами та нинішніми студентами кафедри.

Ми щиро сподіваємось, що отримана інформація була цікавою та корисною як для абітурієнтів, так і для їхніх батьків. 

 

 

 

 

Результати XXII туру комплексного моніторингу якості підготовки фахіфців

За результатами XXII туру комплексного моніторингу якості підготовки фахівців студенти гр. ТП-31 спеціальності "Теплоенергетика" зайняли 40-е місце із 122 спеціальностей університету.

В рейтинговій таблиці якості підготовки фахівців в КПІ ім. Ігоря Сікорського за результатами XX-XXII турів наша спеціальність "Теплоенергетика" на 32 місці.

Засідання секції №4 "Проблеми теоретичної та промислової теплотехніки" 15 - міжнародної науково-практичної конференції

26-28 квітня 2017 року в аудиторії 420-5 відбулось засідання секції №4 "Проблеми теоретичної та промислової теплотехніки" 15 - міжнародної науково-практичної конференції

 

 ХV міжнароднанауково-практична конференція аспірантів, магістрантів, студентів

«Сучасні проблеми наукового забезпечення енергетики»

 /   The ХV Scientific and Practical Conference

Modern problems ofscien­ti­fic power wareof Post Graduate Students, Masters of Arts and Students   /

 

Кращі доповіді секції 4.

 Диплом 1 ступеня

Кравчук Олександр Михайлович, магістрант гр.ТП-51м

Диплом ІІ ступеня

Горбунов Андрій. Олександрович, магістрант гр.ТП-51м

Гордійчук Валерій Русланович, магістрант гр.ТП-61м

Диплом ІІІ ступеня

Боянівський Владислав Петрович, магістрант гр.ТП-61м

МІСЮРА Тимофій Олексійович, студент гр.ТП-31

ІВАНЕНКО Дмитро Олегович, магістрант гр.ТП-61м

Подяка кафедри

ОСЛОВСЬКИЙ Сергій Олексійович, студент гр.ТП-31

ГОНЧАРУК Павло Миколайович, студент гр.ТП-41

СЕМИДОЦЬКА Олександра.Станіславівна, студентка гр.ТП-42

 


Підсумки конкурсу "Молодь-енергетиці України - 2016"

20.04.2017року у залі Вченої Ради було проведений урочистий захід, присвяченний нагородженню призерів Відкритого конкурсу молодих вчених та енергетиків " Молодь - енергетиці України - 2016"

Вітаємо студентів кафедри ТПТ - переможців конкурсу!!!

I місце студенти:

Касянчук Станіслав Леонідович "Контактний водневий теплогенератор для теплозабезпечення будівлі"

II місце молоді вчені:

Капустянський Андрій Олександрович "Підвищення енерго-екологічних показників котлів ТЕС при роботі на непроектному вугіллі за допомогою застосування каталізатора горіння і оптимізації режимних факторів"

II місце студенти:

Шевченко Олексій Миколайович "Моделювання процесів теплообміну на прикладі пластинчастих теплообмінників лінійки Termax з використанням програмного продукту Solid Works"

Емішьян Анастасія Сергіївна "Порівняння характеристики способів термоізоляції будівель"

Владович Іван Андрійович "Бінарний цикл холодильної установки та його ефективність"

III місце студенти:

Місюра Тимофій Олексійович "Перспективи отримання супергідрофобних поверхонь для інтенсифікації процесу конденсації"

Осипенко Єлізавета Олександрівна "Реконструкція джерела теплопостачаня будинку з використанням сучасного теплогенератора типу АОМ"

Майстренко Олександр Олександрович "Про актуальні питання використання склопакетів, як елемена енергоощадних та енергозберігаючих технологій"

Учасники:

Магдич Владислав Петрович "Про деякі актуальні питання застосування сучасних поверхнево активних речовин для захисту теплообмінних поверхонь"

Маркулан Єгор Вікторович  "Про деякі актуальні питання застосування сучасних поверхнево активних речовин для захисту теплообмінних поверхонь"

 

День відкритих дверей ТЕФ (22.04.17 фотозвіт)

22.04.17 відбувся "День відкритих дверей" ТЕФ

Фотозвіт

 

 

Школа абітурієнта

Шановні абітурієнти! 

В КПІ діє Школа абітурієнта (ША), в якій презентуються найсучасніші розробки, виступи студентів, випускників та їх досягнення.
На останній зустрічі з абітурієнтами, яка відбулася 25 березня 2017 року від нашої кафедри була презентація Нової енерго-екологічної парадігми розвитку теплоенергетики з включенням до неї нових інноваційних технологій, розроблених на кафедрі ТПТ.
Запрошуємо вас для перегляду відео-інформації за посиланням:

День відкритих дверей ТЕФ (25.03.17 фотозвіт)

25.03.2017 відбувся День відкритих дверей ТЕФ

 

День відкритих дверей ТЕФ

Информація про День відкритих дверей за посиланням http://tef.kpi.ua/files/pdf/den_tef_25-03_1489142202.pdf

 

 

 

V Міжнародна науково-практична конференція "Актуальные проблемы транспорта и энергетики: пути их инновационного решения"

17.03.2017 року в Євразійському Національному Університеті ім. Л.Н. Гумільова, м. Астана відбулась V Міжнародна науково-практична конференція "Актуальные проблемы транспорта и энергетики: пути их инновационного решения"

Кафедра ТПТ представила наступні доклади:

1. Д.т.н., проф. Варламов Г.Б. Основа инновационного энергообеспечения мегаполисов - новая энерго-экологическая парадигма.

Відеодоклад можна подивитись за посиланням:

https://youtu.be/LaMjZpDWi0Y

2. Варламов Г.Б., Капустянский А.А. Оптимизация работы энергетических котлов Украины в современных условиях сжигания непроектных углей.

3. Варламов Г.Б., Назарова И.А., Гелетуха С.С. Оптимизация работы экономайзера по энергоэкологическим показателям на котлах ЖКХ.

Вітаємо жінок з весняним святом!!!

Вітаємо наших чарівних жінок зі святом 8 березня!!!
 
Хай зігрівають душу вам красою
Весни тендітні пелюстки,
І розливаються джерельною водою
Кохання й щастя гомінкі струмки!
 
 
 
 
 

Шановні студенти! Конкурс! Твори і перемагай!

МАЙБУТНЄ СТВОРЮЄТЬСЯ СЬОГОДНІ! СТВОРИ СВОЄ ЗАВТРА!

ДЛЯ АКТИВНИХ І КРЕАТИВНИХ!

ТВОРИ І ПЕРЕМАГАЙ!

 

Шановні студенти!

Ви всі, мабуть, помітили, як останнім часом змінилось обличчя нашої кафедри! З’явився новий комп’ютерний клас, стали комфортнішими  аудиторії, оновилися стенди. Ці зміни продовжуватимуться і попереду ще багато клопіткої і важливої роботи. І саме зараз, настав час вам також зробити свій внесок і приєднатися до формування позитивного іміджу нашої кафедри.

З цією метою адміністрація кафедри запрошує вас взяти участь у  творчому "Я студент ТПТ, і я цим пишаюсь".

Предмет конкурсу

1. Конкурс емблеми-логотипу кафедри.

2. Конкурс  банеру кафедри.

 Умови конкурсів

До участі в конкурсі запрошуються студенти всіх курсів і форм навчання кафедри ТПТ.

Учасникам конкурсу  потрібно в термін до 15 квітня 2017 року (включно) надіслати свої роботи з поміткою «Конкурс логотипів» або «Конкурс банерів» на електронну адресу daschenko.op@gmail.com.

Кількість робіт необмежена.

Роботи повинні супроводжуватися підписом із зазначенням прізвища, імені, курсу і групи.

Вимоги до виконання емблеми

- Простота  для миттєвого сприйняття емблеми, можливість  зменшення і збільшення емблеми;

- Адекватність і асоціативність: емблема  повинна відповідати діяльності кафедри,  включати  відповідну символіку,  викликати позитивні асоціації;

- Емблема може бути  круглої форми, гармоніювати з емблемою  університету та містити абревіатури «КПІ» і «ТПТ»;

- Графічне зображення повинно добре сприйматись як у кольоровому так і у чорно-білому виконанні.

Вимоги до виконання банера

- Висока якість (з можливістю подальшого друку розміром 3х5 м);

- Відповідати напрямку діяльності кафедри та містити символіку кафедри;

 Представлені на конкурсі роботи можуть бути виконані в будь-якому графічному редакторі.

 Всі роботи повинні  бути авторськими. 

За результатами конкурсу 5 переможців першої номінації і 3 переможці другої  отримають дипломи і нагороди від адміністрації кафедри.

Крім того ви зможете отримати задоволення від реалізації вашого творчого потенціалу  і вписати своє ім’я  в історію кафедри.

ТЕПЛОЕНЕРГЕТИЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТУ 85 РОКІВ

2 березня відбулись урочисті заходи з нагоди святкування 85-річчя Теплоенергетичного факультету.

Теплоенергетичний факультет (ТЕФ) - один із старійших факультетів Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” (НТУУ “КПІ”), був заснований у 1931 р., як теплотехнічний факультет (ТТФ) Київського енергетичного інституту (КЕІ).

 

Курси підвищення кваліфікації керівників КП та ОСББ

Запрошуємо керівних працівників комунальних підприємств та ОСББ на курси підвищення кваліфікації.

Детальна інформація в головному меню "навчання".

 ЦІЛЬ:  Комплексна підготовка керівного складу ЖЕК та ОСББ  з метою  розвитку  професійної компетенції у галузі  сучасних систем тепло-, електро-, водо- і газопостачання багатоквартирних будинків, підвищення  енергоефективності  їх  експлуатації,  надання знань з актуальних юридичних та економічних  аспектів  діяльності  

 

Навчальний процес здійснюють штатні професори, доценти, викладачі НТУУ “КПІ” та фахівці ПАТ «Київенерго».

 Форма навчання – без відриву від виробництва  два рази на тиждень              з 16.00  до  19.00  год.  протягом двох місяців.

Результати – видача  офіційного  документа про освіту Державного зразка – Свідоцтва про підвищення кваліфікації.

НТУУ “КПІ” – державний навчальний заклад IV рівня акредитації, має статус неприбуткової організації , доходи якої звільнені від податку на прибуток відповідно до статті 157.2 Розділу III Податкового кодексу України від 02.12.10 № 2755-VI.

На надання послуг з підвищення кваліфікації за акредитованими напрямами (спеціальностями) НТУУ “КПІ” має Ліцензію Міністерства освіти і науки.

Операції з надання платних послуг з підвищення кваліфікації (післядипломна освіта) звільнені від ПДВ згідно зі статтею 197.1.2 (п. п.“ ґ ”) Розділу V Податкового кодексу України.

 

Під час проведення занять слухачів готують до:

-         організації ефективної експлуатації багатоквартирних будинків;

-         планування сезонних робіт  з утримання споруд;

-         оцінювання фактичного стану, аналізу та прогнозування  економічних ситуацій із забезпечення життєдіяльності мешканців будинків;

-         проведення оцінювання реального стану обладнання  та можливостей виникнення аварійних ситуацій;

-         ефективного впровадження засобів енергозбереження  багатоквартирних будинків та заощадження фондів;

-         практичного володіння навичками юридичного, податкового  та законодавчого аналізу документів та ситуацій;

-         володіння організацією договірної роботи та соціалізації відносин з мешканцями будинків.

Місце проведення занять: м. Київ, Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, Навчально-методичний комплекс “Інститут післядипломної освіти”, кафедра теоретичної та промислової теплотехніки. Адреса: м. Київ, вул. Політехнічна, 6, корпус № 5 НТУУ “КПІ”.

Контактні телефони: тел. 044 9895, факс 044 454 9245

E-mail: ekotez@ukr.net

Контактні особи:  Голіяд Микола Нікифорович моб. 097 357 7664

                              Ківенко Олена Сергійовна     моб. 095 096 5473

 

Слухачам викладаються  дисципліни, що підвищують стан

                               підготовки слухачів з:

 - основ нормативно-правової  бази, що стосується функціювання ЖЕКів та ОСББ;

- економічних аспектів господарської  діяльності ЖЕКів та ОСББ;

- сучасних схем  енергопостачання багатоквартирних будинків;

- основних заходів  і засобів із забезпечення  охорони праці при організації ремонтних, капітальних та оздоблювальних робіт;

- аналізу та оцінювання  ефективності експлуатації систем енергопостачання багатоквартирних будинків;

- визначення заходів та механізмів  покращення стану внутрішньобудинкових систем та  оптимізації їх роботи;

- аналізу  та осмислення діючих  схем енергопостачання багатоквартирних будинків, їх особливостей та раціональної експлуатації.

 Перелік дисциплін курсів

 - теплові пункти і система теплопостачання житлових будівель –   12 год.;

- системи водо- і газопостачання житлових будівель -                       12 год.;

- система електропостачання житлових будівель –                         12 год.;

- економічні основи діяльності ЖЕКів і ОСББ –                                  12 год.;

- практичні основи діючого законодавства

  стосовно ЖЕКів і ОСББ  –                                                        8 год.;

- охорона праці –                                                                      8 год.;

- енергозбереження стосовно ЖЕКів і ОСББ –

- соціалізація та толерантний взаємозв’язок  системи управління з мешканцями         8 год.

Всього -                                                                                                                72 год  

 

 

День відкритих дверей

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» запрошує на «День відкритих дверей» 25 лютого 2017 року об 11.00. Місце проведення – Велика фізична аудиторія, корп.1 (проспект Перемоги, 37)

В програмі заходу:

10.00  

- реєстрація учасників, інформація про навчальні підрозділи університету (корп.1, 1-й поверх)

11.00 – 12.00

- загальні збори у Великій фізичній аудиторії (інформація щодо Правил прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2017 році)

12.00 – 13.00

- спілкування з представниками факультетів/інститутів. Більш детальну інформацію дивіться на сайтах кафедр та факультетів КПІ ім.Ігоря Сікорського

12.30 – 15.00

«Дні відкритих дверей» факультетів/інститутів

Запрошуємо до найкращого технічного університету України!

Увага! Попередня реєстрація

 

Факультеті ТЕФ ауд. 307, корпус №5, вул. ПОЛІТЕХНІЧНА 6

 Ви можете ознайомитися з спеціальностями та навчальним процесом  теплоенергетичного факультету, відвідати лабораторії, поспілкуватися з представниками кафедр, получити поради щодо вступу

ПРИХОДЬ!

МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ ЗАРАЗ!

 

16.02.2017 відбулось урочисте вручення дипломів освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст»

16.02.2017 о 12.00 в Залі Вченої Ради КПІ відбулось урочисте вручення дипломів освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» за спеціальністю 7.05060101 «Теплоенергетика»

Бажаємо нашим випускникам успіхів в подальшій діяльності!!!

Вітаємо студентів з успішном захистом дипломних проектів на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст»!

27 січня 2017 року відбувся захист дипломних проектів на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» за спеціальністю 7.05060101 «Теплоенергетика».

УВАГА!!! Початок весняного семестру 2016-2017 року

Шановні викладачі та студенти!

Теоретичне навчання весняного семестру 2016-2017 року починається з 13.02.2017

 

 

З Новим роком та Різдвом!

АТЕСТАЦІЯ СТУДЕНТІВ!

До уваги всіх студентів кафедри ТПТ!

 

       ТЕРМІНИ АТЕСТАЦІЇ

    2016/2017 навчальний рік

            (осінній семестр)

 I атестація - 17.10-23.10.2016 року

II атестація - 28.11-04.12.2016 року

Привітання першокурсникам ТЕФ


Шановні першокурсники!

         Ми радо вітаємо Вас у родині Національного технічного університету України "Київський політехнічний  інститут". Позаду дитинство з його радощами та маленькими неприємностями. Попереду доросле самостійне життя, нелегкий шлях до здобуття професії. Вас чекає чимало випробувань та  ми переконані, що ваші студентські роки вповні вберуть у себе яскраві події, значні успіхи й вагомі перемоги.

         Будьте цілеспрямованими й активними, зберігайте жагу до знань і крокуйте упевненою ходою до всіляких перемог та досягнень! І найголовніше — незважаючи на жодні обставини — завжди залишайтеся собою і бережіть віру у свою країну!

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

Урочисте вручення дипломів магістра випускникам кафедри ТПТ

 Кафедра ТПТ щиро вітає своїх випускників і майбутніх фахівців енергетичної галузі з успішним захистом магістерських дисертацій та отриманням дипломів.

Бажаємо впевнено і рішуче крокувати до нових звершень, легко долати усі перешкоди на шляху до своєї мети та стати успішними професіоналами своєї справи!

З повагою, науково-педагогічний склад кафедри ТПТ!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

До уваги студентів IV курсу!!! Іспит з іноземної мови в магістратуру

 

До уваги студентів IV курсу!!!

Іспит в магістратуру з англійської мови  відбудеться:

v   групи: ТП-21, ТП-22, ТС-21, ТС-22, ТК-21

12 липня 2016 року о 10 год.   в ауд.3 корпус №5

 Консультація – 11 липня о 14 год. (ауд. 2-5)

 

Іспит в магістратуру з німецької мови відбудеться:

  13липня 2016 року о 9-00 год.   в ауд. 719 корпусу №7

Консультація - 12 липня  о 14-00 год. (ауд.719 -7)

Графік прийому документів та вступних випробовувань на 5-й курс (магістри, спеціалісти) для кафедри ТПТ

 

Прохання ознайомитись з графіком прийому документів на освітньо-професійну програму підготовки магістра/спеціаліста для кафедри ТПТ.

Кафедра

Дата

Час

Аудиторія

ТПТ

04.07.2016­ – 08.07.2016

1100 – 1400

427-5

Доводимо до Вашого відома графік вступних випробовувань на 5-й курс (магістри, спеціалісти) по Теплоенергетичному факультету НТУУ «КПІ»

Кафедра ТПТ

Спеціальність

Спеціалізація

Етап

Тип

Дата

Час

Аудиторія

144 Теплоенергетика

Спеціалізація

Промислова та муніципальна

теплоенергетика і енергозбереження

І

консультація

08.07.2016

1000

518-5

додатковий

11.07.2016

1000

518-5

консультація

11.07.2016

1400

2-5

іноземна мова

12.07.2016

1000

3-5

консультація

13.07.2016

1400

518-5

фаховий

14.07.2016

1000

518-5

ДРУГЕ ВИЇЗНЕ засідання кафедри ТПТ

29.06.16 р. відбулось виїзне розширене засідання кафедри ТПТ.

Засідання кафедри проходило на базі відпочинку "Політехніка", яка розташована в селищі Глібівка, прямо на березі Київського моря в оточенні вічнозелених сосен.
Чисте повітря та оновлені будівлі корпусів створили відмінну атмосферу для відпочинку та додали наснаги професорсько-викладацькому складу кафедри.

 Активний відпочинок всього складу кафедри ТПТ допоміг підвести підсумки, узагальнити висновки, відокремити основні події та закінчити 2015-2016 навчальний рік на позитивній ноті.

До зустрічі у 2016-2017 навчальному році.

Побажання: наснаги, терпіння та здоров'я всім.

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Кафедра ТПТ вітає з ювілеєм к.т.н.,доц.Боженка М.Ф.

Весь колектив кафедри ТПТ приєднується до привітань  к.т.н., доц. Боженка Михайла Федоровича з нагоди 75-річчя та зичить йому здоров`я, натхнення, процвітання у професійній сфері діяльності та слухняних студентів.

 

 

  

Вітаємо викладачів кафедри ТПТ з виданням двох монографій в галузі дослідження теплонасосних систем

Вітаємо науковців кафери теоретичної і промислової теплотехніки - к.т.н. Кутру Д.С. та к.т.н. Притулу Н.О.,які під керівництвом д.т.н.,проф. Безродного М.К. видали монографії для спеціалістів у галузі дослідження та застосування теплонасосних технологій для систем теплопостачання та кондиціювання повітря, а також для викладачів,студентів та аспірантів теплотехнічних спеціальностей ВНЗ.

Монографії рекомендовані Вченої радою НТУУ "КПІ":

1. Термодинамічна та енергетична ефективність теплонасосних схем теплопостачання : монографія / М.К.Безродний, Н.О.Притула. - Київ : НТУУ "КПІ" Вид-во "Політехніка", 2016. - 272 с.

2. Ефективність теплонасосних систем кондиціювання повітря : монографія / М.К. Безродний, Д.С. Кутра. - К. : НТУУ "КПІ", 2015. - 172с.

 

Результати захисту мігістерських дисертацій випуску 2016 року

Кафедра ТПТ вітає своїх випускників і майбутніх фахівців енергетичної галузі  з успішним захистом магістерських дисертацій.

        РЕЗУЛЬТАТИ ЗАХИСТУ МАГІСТЕРСЬКИХ ДИСЕРТАЦІЙ ГР ТП-41М

№  протокола     Дата                             ПІП                            Оцінка

1                             14.06.2016           Гальченко І.В.                   5      А  97

2                             14.06.2016            Навозенко А.П.                 5     А   96

3                             14.06.2016            Затірка Н.О.                      5      А   96  

4                             14.06.2016           Сергієнко  І.В.                   5      А  97

5                             14.06.2016           Владович  І.А.                   5      А  98   

6                            15.06.2016          Фетісенко О.С.                   5      А 95

7                             15.06.2016         Христюк І.М.                       5      А  95

8                             15.06.2016         Бабій В.М.                          4      В  90

9                             15.06.2015         Бистранівський В.Ю.       4      В   90

10                           15.06.2015        Григорчук М.С.                   5      А   96  

     

 

 

   

Результати захисту дипломних проектів бакалаврів гр.ТП-21,22

Кафедра ТПТ вітає своїх випускників і майбутніх магістрантів з успішним захистом дипломних проектів бакалаврів.

     РЕЗУЛЬТАТИ  ЗАХИСТУ ДИПЛОМНИХ ПРОЕКТІВ БАКАЛАВРІВ ГР.ТП-21, ТП-22

       16 червня 2016 р.

кол №    ПІБ                                         Оцінка

 1. Гелетуха Софія                    5   А   98
 2. Лях  Валерій                        4    В    90
 3. Живиця Катерина               4    В    92
 4. Осипенко Єлизавета          5     А    95
 5. Боянівський Владислав     5      А    97
 6. Іваненко Дмитро                 5      А    97
 7. Колотенко Микита              4      В    92
 8. Гобова Марія                       5     А    96  
 9.  Єрохін Олександр              4      В    90
 10. Грибок Павло                     4      В    90             

      17 червня 2016 р.

 1. Очеретянко Микита     5        A    96
 2. Головань Андрей          4       C      76
 3. Рикун Денис                    3      D      70
 4. Кошмак Олександр       4       C      80
 5. Гордійчук Валерій          5        A      95
 6. Касян Владислав            4        B      90
 7. Чалій Іван                         4       B        92
 8. Петречук Андрій             5        A       95
 9. Гриценко Ігор                  5        A       96
 10. Кравець Максим            4       B        90

       21 червня 2016 р.

 1. Сікорський Володимир

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

Викладачі кафедри ТПТ успішно підвищили свою кваліфікацію

Вітаємо викладачів кафедри теоретичної та промислової теплотехніки, які успішно підвищували свою кваліфікацію напротязі двох місяців у НМК "Інституті післядипломної освіти" за програмою

"Віртуальна дослідницька лабораторія на базі  програмного забезпечення Solid Works"

і отримали Свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Міжнародний форум "Уроки Чорнобиля - для ядерної безпеки світу"

з 20 по 23 квітня 2016 року в стінах Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» (НТУУ "КПІ") відбувся Міжнародний форум "Уроки Чорнобиля - для ядерної безпеки світу".
22 квітня в Центрі культури і мистецтв НТУУ "КПІ" з цього приводу зібралась низка  відомих політиків, видатних науковців, найкращих експертів з ядерної енергетики, екології, радіобіології та радіаційної медицини.

Форум відкрили:
- перший Віце-президент Національної академії наук України член Програмного комітету Форуму Антон Наумовець;
- Президент України (1991 – 1994 рр.) Леонід Кравчук;
- Президент Латвійської республіки (2007 – 2011 рр.) учасник ліквідації аварії на ЧАЕС Валдіс Затлерс;
- Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак;
- заступник Міністра закордонних справ України Вадим Пристайко;


- заступник Міністра охорони здоров’я України Віктор Шафранський;
- голова підкомітету з питань державного моніторингу навколишнього природного середовища Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи народний депутат України Іван Рибак, який зачитав привітання від Голови Верховної Ради України Андрія Парубія;
- Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Шігеку Сумі.

  Під час Форуму відбулись пленарні засідання:
1) «Чорнобиль і нова стратегія ядерної безпеки світу»,
2) «Уроки Чорнобиля для людства: технологічний, гуманітарний і міжнародний аспекти»,
3) «Завдання остаточного розв'язання ще не вирішених проблем зруйнованого блоку №4 ЧАЕС».

Учасники Форумі ознайомились одразу з двома виставками:
-  виставкою фотографій та графічних робіт, поданих на студентський мистецький конкурс «Чорнобиль: тридцять років по тому»,
- експозицією зроблених у Чорнобилі та Прип’яті фоторобіт відомого польського журналіста, почесного громадянина м. Славутич Вальдемара Сівінського.


В результаті проведення форуму учасники дійшли наступних висновків:
1 - міжнародна співпраця та обмін кращим досвідом у галузі планування, розташування, спорудження та експлуатації об'єктів ядерної енергетики сприятиме підвищенню їх рівня безпеки;
2 - необхідна участь відповідних відомств та регулюючих органів країн з атомними електростанціями щодо  звернення уваги світової спільноти до питання остаточного вирішення проблем Чорнобиля, зокрема до реалізації наступного етапу з перетворення об'єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему.

висловили впевненість, що міжнародна співпраця та обмін кращим досвідом у галузі планування, розташування, спорудження та експлуатації об'єктів ядерної енергетики сприятиме підвищенню їх рівня безпеки. Крім того, вони закликали відповідні відомства та регулюючі органи країн з атомними електростанціями привернути увагу світової спільноти до питання остаточного вирішення проблем Чорнобиля, зокрема до реалізації наступного етапу з перетворення об'єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему. - See more at: http://kpi.ua/node/12493#sthash.N9eeoNgZ.dpuf
тематичних пленарних засідань: «Чорнобиль і нова стратегія ядерної безпеки світу», «Уроки Чорнобиля для людства: технологічний, гуманітарний і міжнародний аспекти», «Завдання остаточного розв'язання ще не вирішених проблем зруйнованого блоку №4 ЧАЕС». - See more at: http://kpi.ua/node/12493#sthash.N9eeoNgZ.dpuf

Відкрив Форум перший Віце-президент Національної академії наук України член Програмного комітету Форуму Антон Наумовець. «26 квітня цього року виповнюється 30 років з того часу, коли світ вперше почув назву Чорнобиль. Вона стала з тієї пори синонімом страшної техногенної катастрофи і величезного екологічного лиха, – наголосив він. – Вплив її відчуло на собі населення багатьох країн, тому наслідки цієї аварії не мають суто української приналежності. Світове співтовариство одержало потужний і жорстокий сигнал того, що «мирний атом», а точніше, атомне ядро при необережному та некваліфікованому поводженні таїть у собі величезну загрозу. Це були непрості 30 років героїчного подвигу великої кількості людей, які пожертвували своїм здоров’ям і навіть своїм життям заради приборкання зруйнованого реактора».

На церемонії відкриття Форуму його учасників вітали Президент України (1991 – 1994 рр.) Леонід Кравчук, Президент Латвійської республіки (2007 – 2011 рр.) учасник ліквідації аварії на ЧАЕС Валдіс Затлерс, Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, заступник Міністра закордонних справ України Вадим Пристайко, заступник Міністра охорони здоров’я України Віктор Шафранський, голова підкомітету з питань державного моніторингу навколишнього природного середовища Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи народний депутат України Іван Рибак, який зачитав привітання від Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, та Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Шігеку Сумі.

- See more at: http://kpi.ua/node/12493#sthash.N9eeoNgZ.dpuf

Відкрив Форум перший Віце-президент Національної академії наук України член Програмного комітету Форуму Антон Наумовець. «26 квітня цього року виповнюється 30 років з того часу, коли світ вперше почув назву Чорнобиль. Вона стала з тієї пори синонімом страшної техногенної катастрофи і величезного екологічного лиха, – наголосив він. – Вплив її відчуло на собі населення багатьох країн, тому наслідки цієї аварії не мають суто української приналежності. Світове співтовариство одержало потужний і жорстокий сигнал того, що «мирний атом», а точніше, атомне ядро при необережному та некваліфікованому поводженні таїть у собі величезну загрозу. Це були непрості 30 років героїчного подвигу великої кількості людей, які пожертвували своїм здоров’ям і навіть своїм життям заради приборкання зруйнованого реактора».

На церемонії відкриття Форуму його учасників вітали Президент України (1991 – 1994 рр.) Леонід Кравчук, Президент Латвійської республіки (2007 – 2011 рр.) учасник ліквідації аварії на ЧАЕС Валдіс Затлерс, Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, заступник Міністра закордонних справ України Вадим Пристайко, заступник Міністра охорони здоров’я України Віктор Шафранський, голова підкомітету з питань державного моніторингу навколишнього природного середовища Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи народний депутат України Іван Рибак, який зачитав привітання від Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, та Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Шігеку Сумі.

- See more at: http://kpi.ua/node/12493#sthash.N9eeoNgZ.dpuf
Відомі політики, видатні науковці, найкращі експерти з ядерної енергетики, екології, радіобіології та радіаційної медицини зустрілися 22 квітня в Центрі культури і мистецтв Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» на Міжнародному форумі «Уроки Чорнобиля – для ядерної безпеки світу». - See more at: http://kpi.ua/node/12493#sthash.N9eeoNgZ.dpuf

Підведення підсумків XV Всеукраїнського конкурсу «Молодь – енергетиці України – 2015»

13 квітня 2016 року в Залі Вченої Ради НТУУ «КПІ» було підведено підсумки та нагороджено переможців XV Всеукраїнського конкурсу  «МОЛОДЬ – ЕНЕРГЕТИЦІ УКРАЇНИ – 2015»

Учасників заходу привітали:

Поташник С. – Герой України, заслужений енергетик України та СНД, Голова правління Всеукраїнської Ради ветеранів праці енергетики України (ГО ВРВПЕ);
Томаш З. – к.т.н., заступник голови правління РСЕУ, заслужений енергетик України та СНД;
Дудка Г. – працівник апарату Міністра енергетики та вугільної промисловості України;
Громко Я. – заступник генерального директора ПАТ «Центренерго»;
Письменний Є. – д.т.н., проф., декан ТЕФ  НТУУ «КПІ»;
Безродний М. – д.т.н., проф., заст. зав. кафедри ТПТ ТЕФ  НТУУ «КПІ»;
Кєсова Л. – д.т.н., професор НТУУ «КПІ», академік УАН, заслужений енергетик СНД;
Потєхіна Т.–  ГО «Рада ветеранів праці енергетики» ветерани (ПАТ « Київенерго»);
Вощинський К. – ПАТ «Укргідроенерго»;
Кривоблоцький Г. – Дніпровська ЕС НЕК «Укренерго».

Загалом до участі в конкурсі було близько  100 конкурсних робіт, авторами яких були представники енергетичних підприємств і енергокомпаній, інститутів та науково-дослідних організацій електроенергетичної галузі, Національної академії наук України, вищих навчальних закладів України (віком до 35 років).

Конкурсанти представляли свої роботи в 9-ти  номінаціях: паливно-енергетичні ресурси, теплова енергетика, атомна енергетика, нетрадиційні та відновлювальні джерела енергії, електроенергетика, екологія в енергетиці, енергозбереження та енергоменеджмент, енергобезпека, економіка енергетики.

Серед переможців конкурсу студенти кафедри ТПТ посіли:

Перші місця:

 - Башкір Іванна Сергіївна – номінація «Екологія в енергетиці» назва роботи: «Загальні екологічні проблеми, зумовлені виробничою діяльністю підприємств ПЕК та шляхи їх розв'язання»;
 - Гальченко Ірина Вікторівна, Затірка Наталія Олександрівна та  Шевченко Олексій Миколайович одразу дві роботи у номінаціях «Енергозбереження та енергоменеджмент» («Моделювання теплообмінних процесів в кожухотрубному теплообміннику за допомогою програмного забезпечення Solid Wоrks») та «Теплова енергетика» (робота «Температурно-теплові та енергетичні показники при газополуменевому  обпаленні алюмінієвих електродізерів»);
 - Навозенко Анна Петрівна – номінація «Теплова енергетика» за роботу під назвою «Застосування сучасних теплообмінних поверхонь на основі наноречовин при опрісненні морскої води».

Дипломи другого ступеня отримали:

 - Перевьорткіна Інна Янівна за роботу в номінації «Енергозбереження та енергоменеджмент» під назвою «Енергозберігаючі заходи в опалювальних водогрійних котельнях»;
 - Христюк Ігор Миколайович – номінація «Теплова енергетика» за роботу під назвою «Моделювання руху продуктів згорання моделі 300-тонної мартенівської печі в середовищі Solidworks»;
 - Фетісенко Олександр Сергійович  в номінації «Теплова енергетика», робота «Теплозабезпечення будівлі за допомогою теплогенератора контактного типу МВК-0.5».

Третє місце:

 - Башкір Іванна Сергіївна – номінація «Теплова енергетика»  назва роботи:  «Системи охолодження оборотної води конденсаторів турбін».

Після нагородження переможців, всі присутні насолодились чудовим концертом учасників художньої самодіяльності під керівництвом

директора ЦКМ Галушки М.М та Олені Олегівні.

Ми пишаємось Вами, наші переможці!!!

  

 

 
   

Еще статьи...

 1. Найкрасивіші дівчата на ТЕФІ! - конкурс МІС ТЕФ 2016 - результати.
 2. 23 та 27 квітня 2016 року Дні відкритих дверей ТЕФ та кафедри ТПТ!
 3. Тепер ми ВКОНТАКТІ!!!!
 4. Оголошення! Засідання секції № 4 ХIV-ої міжнародної науково-практичної конференції
 5. Конференція трудового колективу університету
 6. Травнені свята 2016 року
 7. УВАГА!!! Студентам кафедри ТПТ - термін весняної атестації
 8. Звіт завідувача кафедрою Варламова Г.Б. на зборах трудового колектива
 9. Про перенесення початку аудиторних занять в НТУУ «КПІ» на 15.02.2016 р.
 10. Привітання завідуючого кафедрою ТПТ Геннадія Борисовича з ювілеєм!
 11. З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
 12. УВАГА ВСІМ АБІТУРІЄНТАМ!
 13. УВАГА АБІТУРІЄНТАМ!
 14. 12 грудня 2015 року - День відкритих дверей Теплоенергетичного факультету
 15. Графік навчання на період 28.12.2015-07.02.2016
 16. Візит групи викладачів кафедри ТПТ під керівництвом проф. Безродного М.К. до Чжецзянського університету науки і технологій в м. Ханчжоу (Китай)
 17. Шанс для спільного впровадження навчальних та наукових розробок з польськими колегами
 18. ВІЗИТ проф Варламова Г.Б. до Політехніки Опольської
 19. Почесна грамота Міністерства енергетики та вугільної промисловості України Варламову Г.Б
 20. З днем Першокурсника Вас!!!
 21. НОВА ЕНЕРГЕТИЧНА СТРАТЕГІЯ УКРАЇНИ
 22. Результати вступних іспитів на 5-й курс (магістри, спеціалісти)
 23. ПЕРШЕ ВИЇЗНЕ засідання кафедри ТПТ у 2015 році
 24. Захист магістерських дисертацій
 25. 66 місце кафедри ТПТ в рейтингу підрозділів університету-2014
 26. Методичний семінар кафедри "Проект Горизонт 2020"
 27. Відкрита лекція завідуючого кафедрою ТПТ, проф., д.т.н. Варламова Г.Б.
 28. Відкрита лекція доцента, к.т.н. Куделі П.П.
 29. Відкрита лекція досвідченого викладача Босого В.В.
 30. 21-24 квітня відбулась ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми наукового забезпечення енергетики»
 31. Підведення підсумків конкурсу "Молодь-енергетиці України-2014"
 32. Засідання Всеукраїнської Ради ветеранів праці України
 33. Заключна презентація наукових робіт для ліцеїстів
 34. Відкрита лекція проф.д.т.н. Безродного М.К. для молодих викладачів кафедри ТПТ
 35. Чергова презентація наукових робіт кафедри ТПТ ліцеїстам
 36. ВПЕРШЕ!!! ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЗРАЗКА
 37. Доповіді учням політехнічного ліцею НТУУ «КПІ»
 38. Голубеву Алексею Борисовичу - 80 лет!
 39. Захист дипломних проектів
 40. XIII Международный научно-практическая конференция аспирантов, магистрантов, студентов «Современные проблемы научного обеспечения энергетики»

                                                                              НТУУ КПІ      ТЕФ      Розклад       Бібліотека      Електронний Кампус      Вебкамери       Радіо КПІ       Студмістечко